GLAS OCH KERAMIK / Glas / Blyglasfönster 13846263
nr 1384 6263
Blyglasfönster
4 st, yttermått inklusive ram: 123x74cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:34:49
1.000 kr
2.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
Blyglasfönster
Kondition: slitage, skador
nr 1384 6263
Blyglasfönster
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 3.400 kr |
måndag 15 mars 2021 |